Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Motor za Renault Clio 1.4

0 МКД

Се продава од: Zoran Boskoski Денес 15:11 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Прилеп
SE PRODAVA MOTOR ZA RENO KLIO 1.4 1998 KOMPLET SOSE MENJAC EKSTRA POVOLNO PLUS DVE VRATI ,HAUBA,LETVA,VOLAN,DESNO STAKLO , ZADNI STAKLA,I DRUGI SITNI DELOVI
ZORAN 075 24 77 35
Zoran Boskoski
075247735
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации