Оглас од претпријатие Објавени: мај 17 2022 09:14

Dvostolbna digalka weber 16451

Објавени: мај 17 09:14
Прегледи: 554
Хидраулична двостолбна дигалка со носивост од 4 тони, најпродавана дигалка на Балканот.

Дигалката е со механичко заклучување и хидраулично подигање на возилата.

Заштитена е од корозија на рамот и цилиндрите, не е потребно тековно одржување.
Опис на линк

Лукена Автоделови ДОО

Лукена Автоделови Скопје е дел од групацијата AMgroup која работи повеќе од десет години на европскиот пазар. Лукена Автоделови е компанија која на потрошувачите им нуди огромен избор на производи по најповолни цени, професионална услуга, и максимално задоволство при купувањето на производите, со што ја стекнува целокупната доверба од нивните клиенти. Лукена Автоделови се искрена фирма, и имаат силни корпоративни морални и етички вредности. Тука се секогаш за своите клиенти. 
Основната цел при продажбата е да овозможат брз пристап на нивните купувачи до најдоброто и најквалитетното на пазарот. 
Нивните оперативни решенија се имплементирани за унапредување на нивното работење. Поседуваат организационен систем на кој и самите можат да кажат дека се многу горди. Лукена Автоделови ги цени и вреднува своите вработени. Заедно, тимски градат бренд и овозможуваат едноставни премиум решенија кој го подобруваат работењето во автомобилската индустрија. Тие ја подржуваат меѓународната соработка и вложуваат во нивните вработени преку создавање на професионални услови за работа и едукација.
Лукена Автоделови е синоним за квалитет. Нивните брендови секогаш ги задоволуваат очекувањата на нивнитек лиенти. Имаат да понудат повеќе од 50 брендови:

- Schwarz,
- Topam,
- Malo Akron,
- Auto Frogy,
- Bilstein,
- Champion,
- Dayco, 
- Ewinger,
- Fremax,
- Eneos,
- Graf, како и многу други.

Лукена Автоделови може да ги понуди следниве производи и услуги за Вашите возила:

- Масла и масти за подмачкување,
- Течности, адитиви и хигена на возилото,
- Универзални филтери,
- Козметика и каросерија,
- Мотор и механика,
- Електрика,
- Авто гуми,
- Сервисна опрема,
- А/С пресостат,
-  Намотки,
- Магнети,

Во Лукена Автоделови може да направите онлајн нарачка преку нивната продавница на ПАзар3.мк или преку нивниот веб шоп. Лукена Автоделови се наоѓа на 15 Корпус, број 2, магацин 3 во Скопје.
Имаат два продажни салони, исто така во Скопје, и тоа продажен салон Фершпед, и продажен салон Пинтија, Работното време им е , секој ден, понеделник - петок од 08-30 до 16-30 часот, а сабота од 08-30 до 14-30 часот.
Посетете ги. 
Посети ја страната на нашата продавница
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Лукена Автоделови Скопје е дел од групацијата AMgroup која работи повеќе од десет години на европскиот пазар. Лукена Автоделови е компанија која на потрошувачите им нуди огромен избор на производи по најповолни цени, професионална услуга, и максимално задоволство при купувањето на производите, со што ја стекнува целокупната доверба од нивните клиенти. Лукена Автоделови се искрена фирма, и имаат силни корпоративни морални и етички вредности. Тука се секогаш за своите клиенти. 
Основната цел при продажбата е да овозможат брз пристап на нивните купувачи до најдоброто и најквалитетното на пазарот. 
Нивните оперативни решенија се имплементирани за унапредување на нивното работење. Поседуваат организационен систем на кој и самите можат да кажат дека се многу горди. Лукена Автоделови ги цени и вреднува своите вработени. Заедно, тимски градат бренд и овозможуваат едноставни премиум решенија кој го подобруваат работењето во автомобилската индустрија. Тие ја подржуваат меѓународната соработка и вложуваат во нивните вработени преку создавање на професионални услови за работа и едукација.
Лукена Автоделови е синоним за квалитет. Нивните брендови секогаш ги задоволуваат очекувањата на нивнитек лиенти. Имаат да понудат повеќе од 50 брендови:

- Schwarz,
- Topam,
- Malo Akron,
- Auto Frogy,
- Bilstein,
- Champion,
- Dayco, 
- Ewinger,
- Fremax,
- Eneos,
- Graf, како и многу други.

Лукена Автоделови може да ги понуди следниве производи и услуги за Вашите возила:

- Масла и масти за подмачкување,
- Течности, адитиви и хигена на возилото,
- Универзални филтери,
- Козметика и каросерија,
- Мотор и механика,
- Електрика,
- Авто гуми,
- Сервисна опрема,
- А/С пресостат,
-  Намотки,
- Магнети,

Во Лукена Автоделови може да направите онлајн нарачка преку нивната продавница на ПАзар3.мк или преку нивниот веб шоп. Лукена Автоделови се наоѓа на 15 Корпус, број 2, магацин 3 во Скопје.
Имаат два продажни салони, исто така во Скопје, и тоа продажен салон Фершпед, и продажен салон Пинтија, Работното време им е , секој ден, понеделник - петок од 08-30 до 16-30 часот, а сабота од 08-30 до 14-30 часот.
Посетете ги. 
554
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 130 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

075387343

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации