Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Dvostolbna digalka

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Лукена Автоделови ДОО 17 ноем. 12:58 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Лукена Автоделови ДОО
Озонизатор озон генератор 0 МКД
Masina za ispravanje felni 0 ЕУР
Komercijalist za reon Tetovo Gostivar 0 МКД
Komercijalna Terenska prodazba 0 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Хидраулична двостолбна дигалка со носивост од 3.5 тони, најпродавана дигалка на Балканот.

Дигалката е со двојно заклучување и хидраулично подигање на возилата.

Заштитена е од корозија на рамот и цилиндрите, не е потребно тековно одржување.
Лукена Автоделови ДОО
Лукена Автоделови Скопје е дел од групацијата AMgroup која работи повеќе од десет години на европскиот пазар. Лукена Автоделови е компанија која на потрошувачите им нуди огромен избор на производи по најповолни цени, професионална услуга, и максимално задоволство при купувањето на производите, со што ја стекнува целокупната доверба од нивните клиенти. Лукена Автоделови се искрена фирма, и имаат силни корпоративни морални и етички вредности. Тука се секогаш за своите клиенти. Основната цел при продажбата е да овозможат брз пристап на нивните купувачи до најдоброто и најквалитетното на пазарот. Нивните оперативни решенија се имплементирани за унапредување на нивното работење. Поседуваат организационен систем на кој и самите можат да кажат дека се многу горди. Лукена Автоделови ги цени и вреднува своите вработени. Заедно, тимски градат бренд и овозможуваат едноставни премиум решенија кој го подобруваат работењето во автомобилската индустрија. Тие ја подржуваат меѓународната соработка и вложуваат во нивните вработени преку создавање на професионални услови за работа и едукација. Лукена Автоделови е синоним за квалитет. Нивните брендови секогаш ги задоволуваат очекувањата на нивнитек лиенти. Имаат да понудат повеќе од 50 брендови: - Schwarz, - Topam, - Malo Akron, - Auto Frogy, - Bilstein, - Champion, - Dayco, - Ewinger, - Fremax, - Eneos, - Graf, како и многу други. Лукена Автоделови може да ги понуди следниве производи и услуги за Вашите возила: - Масла и масти за подмачкување, - Течности, адитиви и хигена на возилото, - Универзални филтери, - Козметика и каросерија, - Мотор и механика, - Електрика, - Авто гуми, - Сервисна опрема, - А/С пресостат, - Намотки, - Магнети, Во Лукена Автоделови може да направите онлајн нарачка преку нивната продавница на ПАзар3.мк или преку нивниот веб шоп. Лукена Автоделови се наоѓа на 15 Корпус, број 2, магацин 3 во Скопје. Имаат два продажни салони, исто така во Скопје, и тоа продажен салон Фершпед, и продажен салон Пинтија, Работното време им е , секој ден, понеделник - петок од 08-30 до 16-30 часот, а сабота од 08-30 до 14-30 часот. Посетете ги.
Посетете ја нашата продавница
15 Korpus, br.2, Magacin 3 Прикажи на мапата
078217927 075387343
https://lukena-avtodelovi.com.mk/
Лукена Автоделови ДОО
 
075 387 343
Leaflet
Лукена Автоделови ДОО
Masina za ispravanje felni so struk 2 850 ЕУР
Masina za ispravanje felni 0 ЕУР
Eneos motorni masla 0 МКД
Озонизатор озон генератор 0 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации