Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Evaporator za Chevrolet Cruze

15 000 МКД

Се продава од: Igor 31 јул. 12:21 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Нов, оригинален евапоратор за Chevrolet Cruze, купен од Германија, набавен од овластен сервис центар Олимпија Моторс.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации