Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Originalni OPEL delovi za karoserija

Оглас од претпријатие Се продава од: Olympia Motors 09 мај 09:20 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Olympia Motors

Olympia Motors

24 Огласи во продавницата

ROLO VRATA ITNO -
Ford Fiesta 1.2 60ks 7 400 ЕУР
Ford Focus 1.6tdci 8 200 ЕУР
Bandazi za Vectra B 70 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Бутел, Скопjе
Оригинални ОПЕЛ Делови за каросерија, врати, хауби, крила, браници.
Повеќе информации на 02 2600 303 или 070 288 036
Olympia Motors
070 288 036
Olympia Motors

Olympia Motors

24 Огласи во продавницата
Vrata od servis ITNO -
Ford Focus 1.6tdci 8 200 ЕУР
Se izdava sprat od kuka vo Ohrid pogoden za 2clena -
Originalni rezervni delovi za karoserija -
Кон почеток