Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kluc klucevi karticka karta kola avtomobil

1 500 МКД

Се продава од: zoki 23 мај 12:08 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
izrabotuvame najevtini kodirani klucevi za koli
-kodira kluc so kod bes dalecinsko 1500 denari
-kodiran kluc so centralno 3000 denari
-kartici za reno 3000 denari
-popravka na rasipani i iskrseni klucevi
-zamena na plastiki ,baterii dugminja
kristali i drugi popravki na vasite rasipani klucevi

zoki 078 249 050
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации