Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

UNIVERZALNI SENZORI TPMS ZA PRITISOK VO GUMITE

9 240 МКД

12 300 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: ALD AUTOMOBILE 10 ноем. 11:35 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
ALD AUTOMOBILE

ALD AUTOMOBILE

329 Огласи во продавницата

2 gumi Michelin Cross Terrain SUV 225/65R17 80 ЕУР
CELOSNA RASPRODAŽBA NOVI DUVALKI I KOTLI NA PELETI 36 000 МКД
ZIMSKI GUMI TAURUS ZA KOMBI VOZILA 0 МКД
MEGA AKCIJA ZIMSKI GUMI PETLAS 1 930 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
***NOVO*** UNIVERZALNI SENZORI TPMS ZA PRITISOK VO GUMITE; AUTEL/GMP ITALIA; CENA ZA SET 4 SENZORI 9.240 DENARI; GRATIS PROGRAMIRANJE; MONTAŽA VO SKOPJE, BITOLA, ŠTIP, PRILEP & KUMANOVO; ISPORAKA DO DOMA GRATIS; TELEFON & VIBER 071294000
ALD AUTOMOBILE
Specijalisti za gumi i alu felni - najniski ceni vo MK - provereni vozila
Посетете ја нашата продавница
Прикажи на мапата
071294000
ALD AUTOMOBILE
071294000
ALD AUTOMOBILE

ALD AUTOMOBILE

329 Огласи во продавницата
NOVI ALU FELNI 22 ZA SITE PORSCHE CAYENNE + GUMI 1 150 ЕУР
4 BANDAZI AUDI 17" + 4 GUMI 225/45R17 680 ЕУР
4 NOVI ALU FELNI 18" VW GOLF 5 6 7 PASSAT SCIROCCO 550 ЕУР
NOVO: ZIMSKI GUMI 265/40R20 ZA AUDI A8 S8 190 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации