Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Turbini za site vidovi vozila VW Audi Renault Ford

100 ЕУР

Се продава од: Turbo Servis Naselba Cento 14 фев. 22:51 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Turbo servis so lokacija vo naselba Cento vrsi prodazba na novi i polovni turbini,novi orginalni srcevini(ketridzi) od germansko proizvodstvo so ekstra cena,rabotime so staro za novo.Sekoja turbina zadolzitelno treba da se donese(bez razlika dali ke kupite nova ili samo srce) za da se ispita i da se utvrdi pricinata za defektot za da ne se poftori i na novata.Poveke info na tel : 078 623 837
Turbo Servis Naselba Cento
078623837
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации