Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Auspusi

1 800 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Avto Delovi Cirusi 02 ноем. 11:46 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Avto Delovi Cirusi

Avto Delovi Cirusi

13 Огласи во продавницата

Krovni Kuferi Taurus 9 000 МКД
Drzaci za Velosipedi 4 500 МКД
Patosnici 1 400 МКД
Dodatoci za Prikolki 1 000 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Ауспуси од врвен квалитет, фабрички за секој модел на возило и секакви додатоци како црева, стеги, закачалки и слично, со 3 години гаранција.
Вршиме продажба на големо и на мало.
Avto Delovi Cirusi
Cirusi ви нуди огромен избор на производи, авто делови, авто козметика и услуги за секаков тип на возила и товарни возила. ** Продажба и монтажа на фабрички атестирани евро куки за секаков тип на возила со долгогодишно искуство ** ** Голем избор на високо квалитетни приколки за секаков тип на возила и додатоци за приколки (тркалца, шапи, осветлување, церади...) - Раткапни - Патосници и патосници за багажник - Кровни куфери - Кровни држачи --------------------------- - Ауспуси и секакви додатоци за ауспуси (црева, стеги, закачалки...) - Амортизери - Катализатори - Водни пумпи - И друго... *Врши продажба на големо и на мало* *Сите производи се фабрички оригинали со декларација*
Посетете ја нашата продавница
Брадфордска, Скопје 1000 Прикажи на мапата
070/ 217-266 // 071/ 217-266 // 075/ 47-00-77
https://bit.ly/2SaBy2f

FB Продавница

Avto Delovi Cirusi

Avto Delovi Cirusi

13 Огласи во продавницата
Ratkapni 600 МКД
Drzaci za Velosipedi 4 500 МКД
Gepek Patosnici Bagaznik 2 500 МКД
Drzaci za velosipedi 23 500 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации