Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Alfa Romeo 159

0 МКД

Се продава од: toni 21 авг. 00:47 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Alfa Romeo 159 avto delovi

2,2 JTS Benzines
1,9 Disel
2,4 Dizel

imame rastureno poveke koli taka sto mozeme da Vi ponudime golem del od delovite
ziveam vo Germanija no mozam za nekoj den delovite da Vi gi ponudam i vo Skopje

poveke informacii samo preku Viber
004917624261114
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации