Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

PROMENA NA REBRAST KLINEST REMEN VODNA PUMPA

Оглас од претпријатие Се продава од: Benelux Tuning 13 јул. 14:50 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Benelux Tuning

Benelux Tuning

235 Огласи во продавницата

PREMIUM SERVIS 4L MASLO INA + FILTER  PROMOCIJA 1 199 MKD
RASPRODAZBA NA ZIMSKI GUMI ZA BMW SERIJA 5 E60 E61 399 EUR
SET 4 NOVI ZIMSKI GUMI 175/65R14 SAVA ESKIMO 9 299 MKD
KOMPLET 4 NOVI ALU FELNI 17" ZA AUDI A3 A4 A6 499 EUR
НОВО ВО БЕНЕЛУКС ТЈУНИНГ СКОПЈЕ!!!! Вршиме промена на ребраст и клинест ремен со затегнувачи и водна пумпа. ГРАТИС РАБОТНА РАКА. Екстра попуст за сите клиенти на Пазар 3! За детална понуда испратете слика на собраќајната дозвола на [email protected] / Viber 071 305 600 или прецизирајте марка + модел + мотор + број на киловати + година на производство на вашето возило + број на шасија + број на мотор. НЕ ОДГАВАРАМЕ НА БАРАЊА ЗА ПОНУДИ ВО КОМЕНТАР. БЛАГОДАРИМЕ. Ве очекуваме, BENELUX TUNING, Ul.Skupi 57B (nasproti benziskata pumpa na MAK OIL do SEAT - PSS ), 1000 Скопjе, Tel. 02 30 82 111 Mob. 071 305 600
Benelux Tuning
Broj eden za gumi i bandazi vo Makedonija
Ul.Skupi 57B (nasproti benziskata pumpa na MAK OIL
071305600, 02 30 82 111
Leaflet
Benelux Tuning

Benelux Tuning

235 Огласи во продавницата
KOMPLET 4 ALU FELNI 19" ORIGINAL VOLKSWAGEN GOLF 7 1 500 EUR
SET 4 NOVI LETNI GUMI KORMORAN 165/65R14 126 EUR
KOMPLET 4 BANDAZI BMW M5 17+ GUMI ZA BMW SERIJA 5 799 EUR
FREMAX DISKOVI I PLOCKI PROMO CENA GRATIS PROMENA -
Кон почеток