Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

PROMENA SET KUMPLUG LAMELA ZAMAEC POTISNA PLOCA

Оглас од претпријатие Се продава од: Benelux Tuning 23 јун. 19:44 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
НОВО*** Вршиме промена на СЕТ КУМПЛУГ (ПОТИСНА ПЛОЧА, ЛАМЕЛА, ЗАМАЕЦ) за сите возила. ГРАТИС РАБОТНА РАКА*** Екстра попуст за сите клиенти на Пазар 3*** За детална понуда испратете слика од собраќајната дозвола на [email protected] / Viber 071 305 600 или ИНБОКС. НЕ ОДГАВАРАМЕ НА БАРАЊА ЗА ПОНУДИ ВО КОМЕНТАР. БЛАГОДАРИМЕ. Ве очекуваме, BENELUX TUNING, Ul.Skupi 57B (nasproti benziskata pumpa na MAK OIL do SEAT - PSS ), 1000 Скопjе, Tel. 02 30 82 111 Mob. 071 305 600
Benelux Tuning
Broj eden za gumi i bandazi vo Makedonija
Ul.Skupi 57B (nasproti benziskata pumpa na MAK OIL
071305600, 02 30 82 111
Leaflet
Benelux Tuning

Benelux Tuning

235 Огласи во продавницата
RASPRODAZBA NA POLOVNI GUMI EXTRA CENA 30 EUR
KOMPLET 4 NOVI BANDAZI 18" BMW SERIJA 5 6 7 599 EUR
KOMPLET 4 NOVI ALU FELNI MERCEDES 18" 599 EUR
PROMOCIJA LETNI GUMI 195/65R15 91H STARFIRE 35€ 35 EUR
Кон почеток