Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

PROMO FREMAX DISKOVI TOMEX PLOCKI GRATIS PROMENA

Оглас од претпријатие Се продава од: Benelux Tuning 13 јул. 14:50 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
НОВО ВО БЕНЕЛУКС ТЈУНИНГ СКОПЈЕ!!!! Вршиме продажба и ГРАТИС промена на диск-плочки од програмата на Tomex Brake Pads и дискови FREMAX ! Екстра цени за сите наши Pazar3 клиенти. За детална понуда испратете мејл на: [email protected] ( прецизирајте марка + модел + мотор + број на киловати + година на производство на вашето возило). Ве очекуваме, BENELUX TUNING, Ul.Skupi 57B (nasproti benziskata pumpa na MAK OIL do SEAT - PSS ), 1000 Скопjе, Tel. 02 30 82 111 Mob. 071/305 600
Benelux Tuning
Broj eden za gumi i bandazi vo Makedonija
Ul.Skupi 57B (nasproti benziskata pumpa na MAK OIL
071305600, 02 30 82 111
Leaflet
Benelux Tuning

Benelux Tuning

235 Огласи во продавницата
KOMPLET 4 NOVI ALU FELNI 15" VW GOLF 4 POLO FABIA 269 EUR
KOMPLET 4 NOVI ALU FELNI AUDI RS 18" 649 EUR
ORIGINAL BANDAZI 19" ZA PORSCHE CARRERA 997 1 350 EUR
SET 4 LETNI GUMI KORMORAN 175/70R13 120 EUR
Кон почеток