Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Polovni avto delovi za site vidovi vozila

0 МКД

Се продава од: SWISS AUTO DELOVI 26 окт. 14:10 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
АВТО ДЕЛОВИ ЗА СИТЕ ВИДОВИ ВОЗИЛА
МОБИЛЕН: 070 219 118
ПРИСТИГНА НОВА ПРАТКА СО ДЕЛОВИ

ВО СОСТАВ НА АВТО ДЕЛОВИ РАБОТИ И СОПСТВЕН АВТО СЕРВИС

МЕХАНИКА
-ТРАПОВИ
-ХИДРАУЛИЧНИ ПУМПИ
- РЕТРОВИЗОРИ
-ЛЕТФИ-ХИДРАУЛИЧНИ И МЕХАНИЧНИ
-АЛАНСЕРИ
-АЛТЕРНАТОРИ
-МЕЊАЧИ
-КОМПРЕСОРИ ЗА КЛИМА
-ЗГЛОБОВИ
-ШТОПОВИ
-АМОРТИЗЕРИ
-АМОРТИЗЕРИ ЗА ПЕТА ВРАТА
-ПУМПИ ЗА КОЧНИЦИ
-КАРБУРАТОРИ
-БЕНЗИНСКИ ПУМПИ
-ДИСТРИБУТОРИ
-РЕГУЉАТОР НА ВОЗДУХ
-ЦИЛИНДРИ ЗА ДИСКОВИ
-ЉАГЕРИ ЗА ГУМИ
-ТУРБИНИ

ЕЛЕКТРИКА
-ФАРОВИ
-РАКЕТИ
-ВЕНТИЛАТОРИ ЗА ПАРНО
-ВЕНТИЛАТОРИ ЗА МОТОРИ
-РАДИАТОРИ КЛИМА
-МОТОРИ ЗА БРИШАЧИ
-МЕХАНИЗМИ ЗА СТАКЛО
-БЕНЗИСКИ ПУМПИ
-БОБИНИ
-БРАВИ ЗА ПАЛЕЊЕ
-ЦЕНТРАЛА
-ОБРТОМЕТРИПОЛОВНИТЕ ДЕЛОВИ СЕ ДОНЕСЕНИ ОД ШВАЈЦАРИЈА
ПОВЕЛЕТЕ И УВЕРЕТЕ СЕ САМИТЕ.
SWISS AUTO DELOVI
02 2600 088
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации