Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

POLOVNI DELOVI OD PROGRAMATA NA FIAT i za Alfa

0 МКД

Се продава од: Meti 28 мар. 11:50 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
POLOVNI DELOVI OD PROGRAMATA NA FIAT- PUNTO.1.PUNTO.2.MULTIPLA.. UNO. TIPO .TEMPRA. FIORINO. BRAVO .BRAVA MAREA..--070 230 978---071 205 275 ....VE MOLIME POVICITE DA BIDAT..09.. DO 18,cas.. i LANCIA lybra 1.9 jtd delovi i za Alfa 147 1,9 jtd i za benzin 1,6 i za Alfa 156 1,9 jtd.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации