Македонски | Shqip | English |

VOLAN ZA VW PASSAT MODEL 2005 DO 2009

Се продава од: IVICA 27 јан. 21:15 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

45 ЕУР

Локација: Скопје, Скопjе
Опрема : Резервни делови
VOLAN ZA VOLKSWAGEN PASSAT MODEL OD 2005 DO 2009, VOLANOT E VO ODLICNA SOSTOJBA MNOGU SOCUVAN.
Нема посетени огласи
Кон почеток