Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Bombina za Daewoo Matiz

1 000 МКД

Се продава од: Dejan 04 јун. 22:53 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Штип
Се продава нова некористена, бомбина за Daewoo Matiz 800 м3, модел 2004 година.Цена 1000 денари.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации