Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Motor i menjac za Mercedes w123 w124 w126

0 ЕУР

Се продава од: Tose Вчера 16:48 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Струмица
Odlichna sostojba
Pasira na poveke modeli
kompleten so avtomatski menjac i reparirana turbina vo Uzice.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации