Македонски | Shqip | English |

Menjac za Golf 5 1.9 TDI 5 brzini

Се продава од: Milan Vojnovski 07 јун. 12:27 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Брвеница, Тетово
Опрема : Резервни делови
Prodavam poloven menjac so skrshen diferencijal za golf 5 1.9 tdi 5 brizni. Moze da se vidi na slikite.
Нема посетени огласи
Кон почеток