Македонски | Shqip | English |

НОВ BorgWarner TURBO Actuator за 2.0 TDI

Се продава од: TURBO SHOP 06 јун. 13:06 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

140 ЕУР

Локација: Тетово
Опрема : Резервни делови
100% оригинален Actuator на оригиналниот производител BorgWarner
без евтини реплики !!!

Модел Година
VW
Touran (1T)
Golf VI (5K)
EOS (1F)
Tiguan (5N)
Passat CC
Beetle
Caddy
Jetta
Scirocco
Sharan
Touran

Skoda
Octavia (1Z)
SeatLeon (1P)
Alteal XL (5P)
Superb
Yeti

Audi
A1 (8X)
A3 (8P/8V)
Q3

Seat
Alhambra
Ibiza V
2.0 литарски TDI турбо дизел мотор

OEM број
03L253056GX, 03L253056G03L253019PX, 03L253019P, 03L253056TX, 03L253056T

Состојба: Сосема нов
Бренд: BorgWarner
100% оригинален OEM дел

Премиум Квалитет

Нема посетени огласи
Кон почеток