Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Turbina za Opel Vectra 2.2 dti

150 ЕУР

Се продава од: Blerjan 17 апр. 18:15 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Тетово
Turbo za opel vectra 2.2 dti,turbinata e vo odlicna sostojba ,kupena po greska.
Кон почеток