Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Delovi za FORD ESCORT

0 МКД

Се продава од: 23 авг. 20:51 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Велес
Se sto vi treba za Ford Escort do strafce.Mn povolni ceni.imam se od limarija,prednica,stakla.farovi stopovi zmigavci.Motor vo super sostojba i menjac.
Alternator-1500den
Alanser-1200den
Sofersajbna(predna)-2500den
Sofersajbna(zadna)-3000den
Branik(preden)-1200den
Raketki-800den
Amortizeri-1000den parce
Spojler-800den
Kazance za voda-1000den
Kazance za glicerin-600den
Hladnjak-1000den
Brava za palenje-1000den
Kilometraznik-1000den
Volan-600den
Podesuvaci na parno-500den
Motorce za parno-600den
Gumi so bandasi 175/70R13 4x108(moze i na parce)-800den
Sedista zadni komplet-1000den
Rezervoar-1000den
Hauba-1500den
Vrati predni komplet-3000den
Vrati zadni komplet-3000den
i uste mn dr delovi...
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации