Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW POLO GOLF 3

0 МКД

Се продава од: POLO 23 јан. 14:16 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Велес
AMORTIZERI KOMPLET SO FEDERI
BANDAZI 14 4 X100 KOMPLET SO RATKAPNI
VOLAN KOZHEN BEZ AIR BAG
FEDERI ZADNI
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации