Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Poliranje na avtomobili(hemisko,farovi)

1 500 МКД

Се продава од: Дарко 16 септ. 15:41 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вршиме професионална машинско полирање на автомобили со 3M ,Meguiars,Menzerna,SONAX,HD UNO,средства од врвен квалитет,целосно им го враќаме сјајот на вашите автомобили,работиме исклучиво со најпознати брендови од оделот за автокозметика и машини,дозволете да се погрижиме за вашите автомобили да го добијат саемскиот сјај и убавина,за ваков вид третман одберете само висококвалификуван,искусен и обучен кадар,восочна,полимерна,силант,тефлонска заштита на лакот,средствата се од врвни производители
-полирање фарови:600денари двата фара(гаранција две години)
-полирање автомобили:од 1500денари,гратис восоцирање,тефлонска заштита
-восоцирање до висок сјај и заштита
-НАЈНОВО!!!!НА ВАШЕ БАРАЊЕ,хемиско чистење со екстракција,најнов метод на чистење ентериери,кожа и штоф,велур,од 1000,1500,2000 ден.
погледнете дел од нашата работа на следниот линк на FACEBOOK страната
https://www.facebook.com/AutoPrilep1/photos_albums?ref=hl и на
http://www.youtube.com/user/MultiXANTIA1?feature=mhee
http://darkotrajkoski.wix.com/auto-care-prilep
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации