Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Autometer merac za pritisok na maslo

80 ЕУР

Се продава од: Горан 16 септ. 14:25 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Autometer, мерач за притисок на масло
Autometer, Pro-Comp серија, механички мерач за притисок на масло, исполнет со силиконска течност заради апсорбирање на вибрации и точно прикажување на моменталниот притисок, во комплет со инокс црево за истиот со должина од 120 см
Горан
075 55 94 55
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации