Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Skoda Fabia rent a car

34 ЕУР /дневно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: LD Energy Internacional-Skopje 12 окт. 10:15 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
LD Energy Internacional-Skopje
Prikoloka za kafe, 3.990eur 3 990 ЕУР
Fiat Linea -16  rent a car 43 ЕУР
Opel Astra Automatic 1.4  rent a car 60 ЕУР
Citroen Berlingo -15  rent a car 47 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Škoda
Модел
Fabia
Skoda Fabia
Extra equipment:
GPS ( +25 EUR )
Child Seat ( +15 EUR )
LD Energy Internacional-Skopje
070429049
LD Energy Internacional-Skopje
Opel Vivaro 8 plus 1  rent a car 81 ЕУР
Opel Astra Automatic 1.4  rent a car 60 ЕУР
Ford Focus -17  rent a car 51 ЕУР
VW Passat -15  rent a car 77 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации