Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Skoda Fabia combi -08

53 000 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: ЕВН Македонија, АД Скопје 03 дек. 14:41 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Iute

Купи го ова возило 1.840 МКД / месечно

ЕВН Македонија, АД Скопје
Leaflet
ЕВН Македонија, АД Скопје
 Volkswagen T5 2.5 TDI 151 000 МКД
Fiat Doblo -07 42 000 МКД
Fiat Doblo -07 42 000 МКД
Volkswagen T5 2.5 TDI 147 000 МКД
From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Локација
Битола
Стил на каросерија
Universal
Марка
Škoda
Модел
Fabia
SK-586-SO – КЕЦ Битола
Модел: Skoda Fabia combi
VIN: TMBFE25J693103638
Година на производство:2008
Неиспитана техничка исправност
KM: 239.145
Гориво : Дизел
Проценета вредност : 53.000 ден

ЕВН Македонија АД Скопје објавува оглас за продажба на возила.

За дополнителни информации ве молам посетете ја нашата веб страна:

https://www.evn.mk/getdoc/340bbf20-f5d6-43bf-b8a8-5dbf922af08b/Ostanati-oglasi.aspx

Контакт лице: Стефан Миленковски (секој работен ден од 13:00 до 16:00 часот):

Тел: 072 935 687

E-Mail: [email protected]
ЕВН Македонија, АД Скопје

Ул. „11 Октомври“ бр.9, 1000 Скопје
3205 000 41437
[email protected]
ЕВН Македонија, АД Скопје
Leaflet
ЕВН Македонија, АД Скопје
Volkswagen T5 2.5 TDI 147 000 МКД
Fiat Doblo 07 41 000 МКД
Skoda Fabia combi 53 000 МКД
Volkswagen Polo 1.4 TDI 90 000 МКД
Кон почеток