Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Skoda Fabia -09

2 350 ЕУР

Се продава од: Goran 19 јул. 23:59 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Делчево
Стил на каросерија
Караван
Марка
Škoda
Модел
Fabia
Odlicna vozna sostojba registrirana
Leaflet
Кон почеток