Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SKODA FABIA 1.2 i 44 kw.2008 g. 69.000km!!!

3 500 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Prodazba na uvezeni avtomobili 15 окт. 21:26 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Prodazba na uvezeni avtomobili
MERCEDES E 270 CDI 177 ks. 2003 god. 5 999 ЕУР
SKODA FABIA 1.4 TDI 75 ks. 2008 god 3 300 ЕУР
PEUGEOT BIPPER 1.4 HDI 68 ks -10 4 000 ЕУР
VW GOLF 5 2.0.TDI 140 ks -05 3 450 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Локација
Делчево
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Škoda
Модел
Fabia
SKODA FABIA 1.2 i 44 kw.2008 g. 69.000km!!!
So mnogu oprema I mnogu socuvana so novi gumi I kompletno servisirana so servisna kniska do poslednite kilometri. Kolata e uvezena od Germanija I se plateni site davacki do registracija.
Prodazba na uvezeni avtomobili
0038971555599
Leaflet
Prodazba na uvezeni avtomobili
VW PASSAT 1.9 TDI 105 ks. 2008 god 5 500 ЕУР
CITROEN BERLINGO 1.6 HDI 90 ks -12 4 999 ЕУР
MERCEDES E 270 CDI 177 ks. 2003 god. 5 999 ЕУР
AUDI A2 1.4 TDI 90 ks -05 2 999 ЕУР
Кон почеток