Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SKODA FABIA 1.4 TDI 75 ks 2009 god

3 200 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Prodazba na uvezeni avtomobili 23 дек. 07:20 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Prodazba na uvezeni avtomobili
MERCEDES E 270 CDI 177 ks -03  AVANGARDE 5 999 ЕУР
VW GOLF 7 1.6 TDI 90 ks. 2016 god 9 999 ЕУР
AUDI A5 2.0 TDI 170 ks. 2010 god 9 999 ЕУР
MERCEDES-BENZ C220 CDI 177 ks -08  AVANGARDE 9 500 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сина
Локација
Делчево
Стил на каросерија
Караван
Марка
Škoda
Модел
Fabia
SKODA FABIA 1.4 TDI 75 ks 2009 god.
So mnogu oprema I mnogu socuvana so novi gumi I kompletno servisirana I registrirana. 071555599 Delčevo
Prodazba na uvezeni avtomobili
0038971555599
Leaflet
Prodazba na uvezeni avtomobili
AUDI A3 2.0 TDI 140 ks -07 S LINE 4 999 ЕУР
FORD S-MAX 1.8 TDCI 125 ks. 2008 god 3 500 ЕУР
BMW 525 d 177 ks -05 6 750 ЕУР
AUDI A6 2.0 TDI 140 ks -07 6 500 ЕУР
Кон почеток