Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Skoda Fabia combi -07

51 000 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: ЕВН Македонија, АД Скопје 03 дек. 15:20 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Iute

Купи го ова возило 1.770 МКД / месечно

ЕВН Македонија, АД Скопје
Leaflet
ЕВН Македонија, АД Скопје
Fiat Doblo 42 000 МКД
Volkswagen Polo 92 000 МКД
Volkswagen Golf 1.9 TDI 155 000 МКД
Volkswagen Polo 1.4 TDI 95 000 МКД
From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Стил на каросерија
Universal
Марка
Škoda
Модел
Fabia
SK-421-RE – КЕЦ Гевгелија
Модел: Skoda Fabia combi
VIN: TMBJJ46Y574202292
Година на производство: 2007
Неиспитана техничка исправност
KM: 386.590
Гориво : Дизел
Проценета вредност : 51.000 ден

ЕВН Македонија АД Скопје објавува оглас за продажба на возила.

За дополнителни информации ве молам посетете ја нашата веб страна:

https://www.evn.mk/getdoc/340bbf20-f5d6-43bf-b8a8-5dbf922af08b/Ostanati-oglasi.aspx

Контакт лице: Стефан Миленковски (секој работен ден од 13:00 до 16:00 часот):

Тел: 072 935 687

E-Mail: [email protected]
ЕВН Македонија, АД Скопје

Ул. „11 Октомври“ бр.9, 1000 Скопје
3205 000 41437
[email protected]
ЕВН Македонија, АД Скопје
Leaflet
ЕВН Македонија, АД Скопје
Ford Focus DB3 85 000 МКД
Mercedes-Benz U-1100 90 000 МКД
Ford Mondeo GHIA 01 56 000 МКД
Zastava Patar Daily 35C11D 110 000 МКД
Кон почеток