Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Skoda Fabia combi -07

51 000 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: ЕВН Македонија, АД Скопје 03 дек. 15:23 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Iute

Купи го ова возило 1.770 МКД / месечно

Leaflet
ЕВН Македонија, АД Скопје
 Volkswagen T5 2.5 TDI 151 000 МКД
Skoda Fabia combi 52 000 МКД
Volkswagen Polo 96 000 МКД
Volkswagen Polo 75 000 МКД
From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Стил на каросерија
Universal
Марка
Škoda
Модел
Fabia
SK-415-RE – КЕЦ Гевгелија
Модел: Skoda Fabia combi
VIN: TMBJJ46Y674203872
Година на производство:2007
Неиспитана техничка исправност
KM: 262.610
Гориво : Дизел
Проценета вредност : 51.000 ден

ЕВН Македонија АД Скопје објавува оглас за продажба на возила.

За дополнителни информации ве молам посетете ја нашата веб страна:

https://www.evn.mk/getdoc/340bbf20-f5d6-43bf-b8a8-5dbf922af08b/Ostanati-oglasi.aspx

Контакт лице: Стефан Миленковски (секој работен ден од 13:00 до 16:00 часот):

Тел: 072 935 687

E-Mail: [email protected]
ЕВН Македонија, АД Скопје

Ул. „11 Октомври“ бр.9, 1000 Скопје
3205 000 41437
[email protected]
ЕВН Македонија, АД Скопје
3205 000 41437
Leaflet
ЕВН Македонија, АД Скопје
Skoda Fabia combi 53 000 МКД
Fiat Doblo 07 41 000 МКД
Skoda Fabia combi 51 000 МКД
Volkswagen T4 2.5 TDI -03 135 000 МКД
Кон почеток