Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Skoda Fabia combi

51 000 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: ЕВН Македонија, АД Скопје 03 дек. 16:02 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Iute

Купи го ова возило 1.770 МКД / месечно

ЕВН Македонија, АД Скопје
Leaflet
ЕВН Македонија, АД Скопје
TAM Platforma 75 TBE C 11382 85 000 МКД
Volkswagen T5  TDI 151 000 МКД
Volkswagen Polo 1.9 SDI 79 000 МКД
Volkswagen Golf 155 000 МКД
From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Локација
Кичево
Стил на каросерија
Universal
Марка
Škoda
Модел
Fabia
SK-417-RE – КЕЦ Кичево
Модел: Skoda Fabia combi
VIN: TMBJJ46Y274203870
Година на производство: 2007
Неиспитана техничка исправност
KM: 162.491
Гориво : Дизел
Проценета вредност : 51.000 ден

ЕВН Македонија АД Скопје објавува оглас за продажба на возила.

За дополнителни информации ве молам посетете ја нашата веб страна:

https://www.evn.mk/getdoc/340bbf20-f5d6-43bf-b8a8-5dbf922af08b/Ostanati-oglasi.aspx

Контакт лице: Стефан Миленковски (секој работен ден од 13:00 до 16:00 часот):

Тел: 072 935 687

E-Mail: [email protected]
ЕВН Македонија, АД Скопје

Ул. „11 Октомври“ бр.9, 1000 Скопје
3205 000 41437
[email protected]
ЕВН Македонија, АД Скопје
Leaflet
ЕВН Македонија, АД Скопје
Fiat Doblo -07 42 000 МКД
Volkswagen T5 2.5 TDI 150 000 МКД
Volkswagen Polo 90 000 МКД
Volkswagen Polo 91 000 МКД
Кон почеток