Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Skoda Fabia 1.4 TDI 80hp

2 700 ЕУР

Се продава од: filip 17 фев. 10:27 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Локација
Куманово
Стил на каросерија
Караван
Марка
Škoda
Модел
Fabia
Centralna brava, klima, Abs, Asr ,Airbag
Napraven golem i mal servis pred 20000km
Gradska 5.5/100
Otvoreno 4/100
Voziloto e vo taksi kompanija, se prodava so i bez oprema. Voziloto e vo odlicna sostojba, bez dopolnitelni vlozuvanja.
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации