Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Skoda Fabia 1.4 MPI benzin so plin

2 400 ЕУР

Се продава од: Deni 18 фев. 13:41 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Бела
Стил на каросерија
Караван
Марка
Škoda
Модел
Fabia
Se prodava Skoda Fabia 1.4 MPI benzin so atestiran plin , 2001 god registrirana do April
Cena po dogovor
Tel 075350339
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации