Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Skoda Fabia 1.2 -10 benzin plin

3 600 ЕУР

Се продава од: Martin Вчера 09:40 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Бела
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Škoda
Модел
Fabia
Продавам Skoda Fabia 1.2 во одлична состојба со поминатк 113000 км. Купена во Порше Македонија и редовно сервисирана со нови гуми. Вграден плин пред 2,5 години (со атест и внесен во сообраќајна дозвола).

Возилото има многу мала потрошувачка и нема потреба од никакви вложувања. Последно направен сервис во 05.2020 година, промена на сите филтри и масло.
Регистрирана до 01.2021 година.
Leaflet
Кон почеток