Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Skoda Fabia

2 500 ЕУР

Се продава од: Stefan 22 авг. 16:09 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Škoda
Модел
Fabia
se prodava skoda fabia 1.2 benzin plin poveke info na tel : 070270544
Leaflet
Кон почеток