Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SKODA FABIA -09 1.4 TDI

2 850 ЕУР

Се продава од: Костадин 14 јан. 23:38 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Стил на каросерија
Караван
Марка
Škoda
Модел
Fabia
Се продава SKODA FABIA 1.4 TDI произведен 2008 Год. прва регистрација 2009 увезен од Германија со поминати 184.ххх км

Платени се сите давачки потребни за регистрација во Македонија и не се потребни никакви инвестиции во нејзе , се функционира нормално.

Нема никакви забелешки по каросерија, ентериен , мотор менувач или подвозје

Многу економичен за возење и одржување,многу брз

Поседува богата опрема за оваа класа на автомобил :

- 1.4 ТДИ мотор ОДЛИЧЕН со 51kW - 70ks
- 5 брзини менувач
- борд компјутер
- клима
- автоматско затемнување на внатрешен ретровизор
- трокрак волан
- 4 х електрика прозори

еден сопственик , два клуча !!!
6 месеца гаранција !!!

конт.тел
075 472 419 бранко
071 261 047 костадин
Костадин
071 261 047
Leaflet
Кон почеток