Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Skoda Favorit

600 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Tome 18 апр. 08:12 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Škoda
Модел
Favorit
Se prodava skoda favorit .
Generalen remont pred nekolku meseci.
Garazirana.
Prv gazda.
Cena 600 evra
Leaflet
Кон почеток