Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Skoda Favorit

Се продава од: Saso 02 дек. 05:12 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!

From
Store
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Локација
Свети Николе
Стил на каросерија
Sedan
Марка
Škoda
Модел
Favorit
Poveke info javete se na 078458141.


Cena po dogovor.
Leaflet
Кон почеток