Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Продажба на автомобил

0 МКД

Се продава од: Методи Марковски 17 ноем. 08:54 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Делчево
Стил на каросерија
Караван
Марка
Škoda
Модел
Felicia
Шкода Фелиција 1.9 дизел во возна состојба регистрирана до април 2021 цена по договор информации на телефон 071 739 843...
Молам само озбилни купувачи без непотребни коментари
Методи Марковски
071 739 843
Leaflet
Кон почеток