Македонски | Shqip | English |

Škoda Felicia LX 1.3 Benzin

Се продава од: .... 09 окт. 00:22 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 2.570 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

1 200 ЕУР

Година: 1996
Менувач: Рачен
Километража: 40 000 - 44 999
Гориво: Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Зелена
Локација: Гостивар
Стил на каросерија:
Марка: Škoda
Модел: Felicia
Škoda Felicia LX 1.3 benzin 43 kw—1996 godina—prv gazda—44.000 km orginal so garancia—top sostojba—max socuvana...INFO:072264444
Нема посетени огласи
Кон почеток