Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Skoda Felicia -98

900 ЕУР

Се продава од: Jose 11 дек. 20:57 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Локација
Радовиш
Стил на каросерија
Караван
Марка
Škoda
Модел
Felicia
Vo ispravna sostojba registrirana do maj 2016
Leaflet
Кон почеток