Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SKODA FELICIA A-TEST PLIN REGISTRIRANA EVTINA ZAM

770 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: OGLAS MEN 07 септ. 13:33 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
OGLAS MEN

OGLAS MEN

395 Огласи во продавницата

EXTRA FIAT CINQUECENTO EVTINO SOCUVANO REGISTRIRAN 850 ЕУР
PEUGEOT 106 1.0 -98 REGISTRIRANO EXTRA SOCUVANO 950 ЕУР
CITROEN ZX PLIN A TEST REG CELA GODINA ZAMENA 850 ЕУР
FIAT PUNTO II SX 1.2 REG DO 10.12.21 SO OPREMA 1 390 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Локација
Бутел, Скопjе
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Škoda
Модел
Felicia
PRODAVAM SKODA FELICIA 1.3 LX 60KS 1998g.
REGISTRIRANA E DO 15.11.2018
IMA PLINSKI URED SO A-TEST
SKODATA E VO DOBRA SOSTOJBA
IMA ALU-FELNI 14"
CENATA E 790 EUR. I ISTATA NE E FIKSNA

KONTAKT NA 078-238-098
OGLAS MEN
078-238-098
OGLAS MEN

OGLAS MEN

395 Огласи во продавницата
OPEL ASTRA 1.7DTI -03 FULL OPREMA 3 100 ЕУР
CITROEN ZX 1.9 DIESEL NOVI ZIMSKI GUMI REGISTRIRAN 850 ЕУР
Hamachi naked Redesign 50cm3 4T  4 Speed 2020 Registriran 1 180 ЕУР
ODLICNA OPEL CORSA 1.4/SO OPREMA/REG.DO APRIL 2021 1 100 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации