Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Skoda Felicia

750 ЕУР

Се продава од: Ljupco Todorovski 21 ноем. 11:53 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сина
Стил на каросерија
Караван
Марка
Škoda
Модел
Felicia
Cena po dogovor
750 eur( ne e fiksna)
Ljupco Todorovski
071700206
Кон почеток