Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Skoda Felicia 1.3

0 ЕУР

Се продава од: Filip Alcevski 20 јун. 11:11 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сина
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Škoda
Модел
Felicia
registrirana do 03.2019,a-Test plin so okrugla boca,redovno odrzuvana,prva farba i zatoa ima mali karoseriski nedostatoci i novi gumi + 2 zimski.
Filip Alcevski
078225067
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации