Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Skoda Felicia -96

700 ЕУР

Се продава од: Skoda 09 авг. 12:25 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Седан
Марка
Škoda
Модел
Felicia
Registrirana cela godina
Leaflet
Кон почеток