Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Skoda Felicia -96

Се продава од: Драгољуб Вељаноски 07 авг. 15:20 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Локација
Тетово
Стил на каросерија
Караван
Марка
Škoda
Модел
Felicia
Продавам кола гаражирана. Цена по договор.
Драгољуб Вељаноски
070 598732
Leaflet
Кон почеток