Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Skoda Forman karavan 1.3 -94

0 МКД

Се продава од: Dino 07 мар. 23:11 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Локација
Сарај, Скопjе
Стил на каросерија
Караван
Марка
Škoda
Модел
Forman
Prodavam Skoda Forman karavan bela boja 1.3 vo ispravna vozna sostojba. cena po dogovor!
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации