Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SKODA OCTAVIA -10

5 999 ЕУР

Се продава од: Privat 21 септ. 13:00 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Локација
Демир Хисар
Стил на каросерија
Седан
Марка
Škoda
Модел
Octavia
* 079 352 415
* Registrirana do 06.2021 godina
* 1.9 Tdi 105 PS
* Za kes mnogu dobra cena na lice mesto
Leaflet
Кон почеток